kalush
амбітне реп-тріо з кулеметною читкою МС Псючого Сина, агресивними панчами загадкового Килиммена й етноколоритом живих народних інструментів.
Історія гурту почалася з респекту alyona alyona в інстаграмі співачки. 17 жовтня 2019-го року вийшов кліп «Не маринуй», який уже за три місяці набрав перший мільйон переглядів. Та далеко не останній.
KALUSH випустили понад десяток синглів, знаходили вірну фан-базу та потрапляли в тренди YouTube, набираючи мільйони переглядів на відео.
У 2021-му році хлопці випустили дебютний альбом «Hotin», куди увійшло 14 треків. Альбом потрапив у топи українських музичних ЗМІ та тримався понад 8 місяців у чартах Spotify та Apple Music.
СЛУХАТИ "HOTIN"
За період осені 2021 та зими 2022 KALUSH провели понад 70 концертів у 30 містах України. На кожному концерті — повні зали прихильників, які співають в унісон чи не кожен трек.
Та навіть цього хлопцям виявилося замало. Тому на базі KALUSH утворився KALUSH Orchestra, який робить акцент на фольклорні українські мотиви. Обидва гурти існують паралельно та мають спільних учасників.
СЛУХАТИ kalush orchestra
Нагороди
2021 — музична премія Top Hit Music Awards, перемога в номінації «Відкриття року», «Найкращий гурт YouTube Ukraine», «Відкриття року YouTube Ukraine»
YUNA 2021: перемога в номінації «Найкращий хіп-хоп-хіт»: alyona alyona & KALUSH, «Гори»
Rap.ua Awards 2021 у номінації «Реліз року»
СЛУХАТИ kalush