kalush
KALUSH - український гурт, заснований у 2019 році. Поточний склад гурту - Олег Псюк та МС КИЛИММЕН.

KALUSH відзначився співпрацею з такими артистами, як alyona alyona, YARMAK, Христина Соловій, Skofka, Jerry Heil, Океан Ельзи, Станіславська, Діма Варварук, vlada, PANINI, Gedz[pl], Skip, Tember Blanche.
Рожева панама стала візитівкою не лише Олега Псюка, а й усього гурту KALUSH, а згодом і гурту Kalush Orchestra, який є спін-офф першого проекту KALUSH.

У рожевої панами є навіть свій інстаграм і вона приносить чималі кошти на допомогу Україні під час війни, адже її активно продають на аукціонах по всьому світу.
За період осені 2021 та зими 2022 KALUSH провели понад 70 концертів у 30 містах України. На кожному концерті — повні зали прихильників, які співали в унісон чи не кожен трек.
Та навіть цього хлопцям виявилося замало. Тому на базі KALUSH утворився KALUSH Orchestra, який виграв Євробачення у 2022 році. Обидва гурти існують паралельно та мають спільних учасників.
Серед цікавих та значимих колоборацій KALUSH, співпраця зі спортивним брендом PUMA, fashion-брендом INTERTOP, оператором мобільного зв’язку Vodafone та мережею АЗК “ОККО”
Нагороди
KALUSH - Найкращий поп-гурт за результатами премії YUNA-2022;
З треком та кліпом на “Зорі” KALUSH стали переможцями у TOP20UA від українського реп-чарту видання rap.ua і отримали від YouTube-премії "Паляниця Awards" перемогу у номінації кліп року.
Номінанти Jager Music Awards 2021 у категорії “Трек року” KALUSH з піснею "Зорі";
2021 — музична премія Top Hit Music Awards, перемога у номінації «Відкриття року»;
У тому ж 2021 році - перемога у номінації «Найкращий гурт YouTube Ukraine»;
СЛУХАТИ kalush