KALUSH Orchestra
Kalush Orchestra - український гурт, орієнтований на іноземні ринки, ключовою відмінністю якого є поєднання елементів етнічної музики з сучасним звуковим виробництвом, хіп-хоп танцями та україномовним репом.
Протягом свого існування Kalush Orchestra випустили декілька міжнародних фітів, серед яких «In The Shadows» з гуртом The Rasmus, «Nasze Domy» зі Szpaku, Ushme Uturbe з bbno$, а також власну пісню «Щедрий вечір», зйомки кліпу проходили в Америці за участю легенди акторської майстерності Арнольда Шварценеггера.
14 травня 2022 року увійшло в історію України завдяки Kalush Orchestra. Гурт здобув перемогу на EUROVISION 2022, представляючи Україну з піснею "STEFANIA", та отримав рекордний за всю історію Євробачення 631 бал.
Досягнення
У 2022 році гурт зібрав неймовірні 60 мільйонів гривень (1,6 мільйона доларів). Крім того, гурт активно організовує благодійні збори у співпраці з різноманітними благодійними фондами.
Kalush Orchestra стали зірковими гостями MTV Europe Music Awards 2022, взяли участь в одному з найбільших фестивалів Європи Glastonbury.
У березні 2023 року гурт виступив на одному з найбільших та найавторитетніших американських фестивалів SXSW в Остіні, штат Техас.
10 квітня, 2023 року, компанія "Укрпошта" ввела в обіг нову поштову марку Kalush Orchestra у рідному місті фронтмена гурту Олега Псюка - Калуші Івано-Франківської області.
До Kalush Orchestra досі прикута увага українських та світових ЗМІ. Billboard, The Times, BBC, BFM TV, ТСН Україна, SKY news, POLITICO, Global радіо, Print Expressen, DW та інші медіа регулярно записують інтерв'ю та коментарі з гуртом.
Слухати Kalush Orchestra