KALUSH Orchestra
Через два роки після створення гурту «Kalush» почав існувати паралельно проєкт «Kalush Orchestra».
6 грудня 2021 року у світ вийшла перша пісня гурту — Shtomber Womber. Kalush Orchestra відрізняється від Kalush українською автентикою у музиці та у зовнішньому вигляді.
У складі KALUSH Orchestra до Олега Псюка (вокал, тексти) та Килиммена (діджей) додалися мульти інструменталісти Тимофій Музичук і Віталій Дужик. Ігор Діденчук грав у KALUSH із самого початку, а тепер фокусується на оркестрі.
За короткий час існування, гурт переміг на національному відборі Eurovision 2022 та представив Україну на пісенному конкурсі. Важливо додати: Україна з 24 лютого знаходиться у стані війни, через напад Росії. Але це не заважило команді лейблу підготувати виступ, щоб гідно представити свою Батьківщину у часи війни.
14 травня 2022 року увійшло в історію України завдяки Kalush Orchestra. Гурт здобув перемогу на Eurovision 2022, представляючи Україну з піснею «Stefania», та отримав рекордний за всю історію Євробачення 631 бал.
«Stefania» — більше, ніж просто трек для Євробачення. Пісня стала справжнім народним хітом, відеокліп на пісню, який вийшов відразу після перемоги гурту набрав майже 25 мільйонів переглядів на YouTube менш ніж за чотири тижні.
Після перемоги команда розіграла Кубок Євробачення за $900 000. Розіграш відбувся у форматі аукціону, окрім скляного мікрофона Kalush Orchestra розіграли рожеву панаму Олега Псюка. Всього за панаму вдалось зібрати 11 000 000 гривень. Усі зібрані гроші були передані на потреби ЗСУ.
Пісня стала вірусною у TikTok, наразі на її звук знято понад 280 тисяч роликів. Її часто використовують у відео, які розповідають світові про війну в Україні.