SKOFKA
Skofka — справжній реп-прорив 2021-го року.
Його пісні потрапили до трендів українського Youtube та зібрали понад 10 мільйонів переглядів.
17 жовтня 2021 року Skofka офіційно приєднався до ENKO.
а 12 листопада представив свій перший трек на лейблі — «Не бий собаку», який підіймає питання відносин людей та «братів наших менших».
Репер сам пише тексти пісень, займається їхніми аранжуваннями, зводить треки та часом навіть самотужки продюсує відеокліпи.
Для нього головне — створювати якісну музику та довести, що український реп може звучати круто. Музика затягла Skofka у свої тенета ще у 2007-му році: тоді 13-річний Володимир Самолюк (справжнє ім’я артиста) разом із другом знайшов диск із піснями українських реперів.
Впевнившись, що реп українською може звучати круто, майбутній артист почав писати свої перші треки. Так музика стала вірним супутником Skofka, він завжди робив реп для себе, навчаючись в інституті та працюючи.
Справжнє визнання принесла пісня «геть за забор»

Вона успішно залетіла до Tiktok, додала реперу тисячі прихильників та звернула на артиста увагу команди Enko і гурту Kalush. З останнім Skofka згодом випустив спільний мініальбом «Йо-Йо» та кілька синглів.
Досягнення:
2022 SKOFKA отримав нагороду «Трек року» від музичної премії MEGOGO MUSIC AWARDS
2023 SKOFKA став переможцем музичної премії YUNA у номінації «ПІСНІ НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ»
Найпопулярніша пісня «ЧУТИ ГІМН» через 3 тижні після премʼєри посіла перше місце в трендах: потрапила у верхівку рейтингу Apple Music та зайняла перше місце в рейтингу YouTube
Кліп 2021 року «Додому» набрав 50 млн переглядів;
став амбасадором проєкту «Збережіть українську культуру»
У 2023 році відкрив збір на 10 пікапів для ЗСУ
CЛухати skofka