SKOFKA
Skofka — справжній реп-прорив 2021-го року.
Його пісні потрапили до трендів українського Youtube та зібрали понад 10 мільйонів переглядів.
17 жовтня 2021 року Skofka офіційно приєднався до ENKO.
а 12 листопада представив свій перший трек на лейблі — «Не бий собаку», який підіймає питання відносин людей та «братів наших менших».
Репер сам пише тексти пісень, займається їхніми аранжуваннями, зводить треки та часом навіть самотужки продюсує відеокліпи.
Для нього головне — створювати якісну музику та довести, що український реп може звучати круто. Музика затягла Skofka у свої тенета ще у 2007-му році: тоді 13-річний Володимир Самолюк (справжнє ім’я артиста) разом із другом знайшов диск із піснями українських реперів.
Впевнившись, що реп українською може звучати круто, майбутній артист почав писати свої перші треки. Так музика стала вірним супутником Skofka, він завжди робив реп для себе, навчаючись в інституті та працюючи.
У 2020-му році музикант став займатися репом серйозно: придбав необхідну апаратуру для запису та почав викладати свої треки на Youtube-каналі.
Перший трек «Балалайка» був презентований 2 лютого 2020-го року. Та пісня, що принесла Skofka справжнє визнання — «Геть за забор»

Вона успішно залетіла до Tiktok, додала реперу тисячі прихильників та звернула на артиста увагу команди Enko і гурту Kalush. З останнім Skofka згодом випустив спільний мініальбом «Йо-Йо» та кілька синглів.
Цікаві факти про Skofka:
Уже на старті кар’єри здобув визнання від українських музичних премій: спільний трек з Kalush — «Додому» був номінований на «Колаборацію року» від Rap.ua Awards 2021
Вірить у магію чисел. Саме тому перший крок серйозної музичної кар’єри репера припав на 02.02.2020
Показник хорошого треку для музиканта — мурашки на шкірі. Якщо є, то все чудово!
У юні роки Skofka займався паркуром та вмів робити різні акробатичні викрутаси.
Колись музикант любив брати участь в інтернет-баталіях.
Репер не любить надмірної уваги, надаючи перевагу друзям та спокійній обстановці.
CЛухати skofka